fbpx

Atsākam kursus tiešsaistē sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru (NVA)

Sākot ar 1.aprīli atsākam plānot  apmācības sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru neformālās izglītības programmās “Izsludinājumā Nr.20/2021 “Svešvalodu, datorzinību un citu izglītības programmu īstenošana“”,izsludinājuma Nr.19/2021 “Valsts valodas izglītības programmu īstenošana”  bezdarbnieku sociālo un profesionālo pamatprasmju apguvei.

Dalībai neformālās izglītības programmu apguvē vari pieteikties, ja līdzšinējās prasmes neatbilst mainīgajām darba tirgus prasībām vai šīs prasmes ir nepietiekamas un šī iemesla dēļ ir grūti atrast darbu.

Bezdarbniekam un darba meklētājam ir iespēja saņemt apmācību kuponu un iesaistīties neformālās izglītības programmas apguvē un pēc noslēguma pārbaudījuma nokārtošanas saņemt iegūto zināšanu apliecinošu dokumentu.

Apmācību laikā tiek nodrošināta stipendija 5.00 euro apmērā par mācību dienu. Ja apmācību īstenošanas vieta atrodas tālāk par 15 km no bezdarbnieka un darba meklētāja deklarētās dzīves vietas, bezdarbnieks un darba meklētājs var pieteikties mobilitātes pabalsta saņemšanai.

Sākot ar 2022. gadu piedāvājam šadas neformālās izglītības programmas:

MĀCĪBU REĢISTRĀCIJA

Informāciju par apmācības grupu komplektēšanu

Mācību jomas koordinators

Jautājumi par projektu:
Tel.: +371 28787189
E-pasts: info@itagentura.lv

Darba laiks: P. – Piekt. 9:00 – 17:00

Programmu īstenošanas vietas adrese:

Struktoru iela 14, Rīga LV-1039
Elijas iela 17, Rīga LV- 1050

esf kursi

mācību  rEĢISTRĀCIJA

Informāciju par apmācības grupu komplektēšanu

+371 28787189 ; vai info@itagentura.lv

Related Posts