fbpx
lv

Digitālais mārketings- macibaspieaugusajiem.lv

Šobrīd digitālajā vidēs ir daudz un dažādu iespēju, tādēļ arvien sarežģītāk izvēlēties visatbilstošākos kanālus, lai veiksmīgi sasniegtu auditoriju savai biznesa specifikai un ieguldīt līdzekļus nevis vairāk, bet gudrāk .

Projekta mācībaspieaugusajiem.lv  ietvaros piedāvājam kursu – “Digitālais mārketings”.

Kurss piemērots mazajiem uzņēmējiem, pašnodarbinātām personām  un personām, kas vēlas uzsākt savu biznesu, kā arī  mārketinga vadītājiem, lai varētu efektīvāk izmantot digitālos mārketinga rīkus .

100 akadēmisko stundu apjomā piedāvājam plašu ieskatu Digitālā mārketinga procesos, apskatot tik ļoti aktuālas tēmas, kā Sociālo kontu pārvaldība, SEO principi un Google pakalpojumi uzņēmējdarbības veicināšana digitālajā telpā. 

Kursā tiek apskatītas tādas aktuāls tēmas kā Meklētājprogrammu optimizācija (SEO) un Meklētājprogrammas mārketings (SEM) . Tik ļoti populārais E-pasta mārketings, mobilais mārketings, kā arī Sociālo mediju nozīme uzņēmuma darbībā un Sociālo kontu pārvaldība (Facebook un Instagram business).

Kopējais programmas mācību stundu skaits – 100 ak.st. (70 mācību stundas klātienē; 30 mācību stundas tālmācībā kursa darbu izstrādei). 

 

Pilna kursa  cena: 360,00 EUR

Līdzfinansējums 10 % no pilna kursa cenas :  36,00 EUR 

Cenā iekļauti izdales materiāli un apliecība par sekmīga neformālā kursa apgūšanu.

Digitālais mārketings

Pieteikties izmantojot vienoto pieteikšanos

Projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” īsteno VIAA, lai pilnveidotu nodarbināto personu profesionālo kompetenci un laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, kā arī veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu. Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts, sešu gadu laikā līdz 2022. gada 31. decembrim ieguldot vairāk nekā 25 miljonus eiro.

“Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” Nr. 8.4.1.0/16/I/001.

mācību kuponu rEĢISTRĀCIJA

Informāciju par apmācības grupu komplektēšanu un iespējām

+371 28787189 vai <info@itagentura.lv

Mācību koodrinators

Jautājumi par apmācību uzsākšanu un programmām

+371 28787189

info@itagentura.lv
projekti@itagentura.lv

P. – Piekt. 9:00 – 15:00


Programmu īstenošanas vietas adrese:

Struktoru iela 14, Rīga LV-1039

Elijas iela 17, Rīga LV- 1050

Rīgas iela 3, Jūrmala LV-2015

 

 

Related Posts