fbpx

Gleznošanas meistarklases

Zīmēšanas un gleznošanas kursi
Mākslinieces Ilzes Laizānes vadībā

Mākslas kursi  bērniem un  pieaugušajiem, gan iesācējiem, gan arī jau zinošajiem mācekļiem.

Katra  grupa ir neliela un  apmācību programma ir individuāli izstrādāta. Individuāla pieeja pie katra mācekļa ļaus maksimāli ātri augt un parādīt savus mākslinieciskos talantus. Augot meistarībai, tiks apskatītas dažādas tēmas, tehnikas un stili.

Māksliniece Ilze Laizāne  vada mākslas un gleznošanas nodarbības ļoti augstā līmenī, viņas vadībā  var sasniegt ļoti augstus rezultātus.

Mākslinieces darbu Portfolio un radošās aktivitātes: www.ilzelaizane.com

Zīmēšanas kursi

Zīmēšanas kursi ļaus apgūt zīmēšanas izteiksmes līdzekļus – kompozīciju, tehnikas paņēmienus, perspektīvi un akadēmiskās zīmēšanas pamatus.
Zīmēšana ļaus attīstīt asociatīvo domāšanu, dos iespēju brīvi rīkoties ar dažādiem zīmēšanas materiāliem – zīmuli, ogli, sangīnu, tušu un pasteli. Kursos Jūs apgūsit teorētiskās zināšanas un nostiprināsit tās praksē.
Kursi ļaus apgūt priekšmetu konstruēšanu, komponēšanu telpā, ievērojot priekšmetu attiecības. Zīmēšanas prasmes dos iespēju brīvi zīmēt plenērā, kā arī apgūt cilvēku un dzīvnieku figūru uzbūvi, un attēlošanu dažādās pozās.

Gleznošanas kursi

Gleznošanas kursos varēsit attīstīt prasmes krāsu jaukšanā, kolorītā, valērā, dažādu gleznošanas materiālu pielietošanā un iemācīties gleznas sākotnējo sagatavošanu. Kursos strādāsim ar akvareļkrāsām, akrila krāsām uz papīra, audekla ar dažādu gleznošanas instrumentu (otu) pielietojumu. Kursos tiek apgūti klusās dabas, ainavas un akadēmiskās gleznošanas pamati, kā arī gleznas kompozīcijas uzbūve.
Gleznošanas kursi ļauj attīstīt gleznošanas prasmes dažādos apgaismojumos. Pēc vēlēšanās varēsit apgūt dažādus gleznošanas stilus un arī abstrakcionismu.

Pieteikties meistarklasēm

Mācību jomas koordinators

Jautājumi par projektu:
Tel.: +371 28787189
E-pasts: info@itagentura.lv

Darba laiks: P. – Piekt. 9:00 – 17:00

Programmu īstenošanas vietas adrese:

Struktoru iela 14, Rīga LV-1039
Elijas iela 17, Rīga LV- 1050

esf kursi

mācību  rEĢISTRĀCIJA

Informāciju par apmācības grupu komplektēšanu

+371 28787189 ; vai info@itagentura.lv