fbpx
lv

Par apmācību kuponu apriti

Informējam, ka ar Nodarbinātības valsts aģentūras (turpmāk – Aģentūra) direktores rīkojums Nr. 278. “Par apmācību kuponu izsniegšanu elektroniski”, no 28.10.2020. ir noteiktas izmaiņas apmācību kuponu aprites kārtībā. Lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību, ievērojot Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumus Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”,  turpmāk Aģentūras klientiem apmācību kuponi tiks izsniegti  elektroniski, vienlaikus saglabājot iespēju izsniegt kuponu arī drukātā veidā:

1. izglītības iestādei, kura no bezdarbnieka elektroniskā veidā saņēmusi apmācību kuponu, un kura ir gatava veikt bezdarbnieka apmācību,  ir jāizvērtē bezdarbnieka piemērotību izglītības programmas apguvei:

– piemērotības gadījumā izglītības iestāde aizpilda apmācību kuponu un, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūta bezdarbniekam un Aģentūras filiālei – kupons skaitās iesniegts Aģentūrā;

– ja bezdarbnieks tiek novērtēts kā nepiemērots programmas apguvei, izglītības iestāde kuponu neaizpilda un elektroniski informē par to bezdarbnieku un Aģentūras filiāli.

     2. Ja bezdarbnieks izglītības iestādē iesniedz kuponu drukātā veidā (papīra formātā), jārīkojas tāpat kā līdz šim.

Šāda kuponu aprites kārtība būs spēkā līdz tās atcelšanai vai jauna rīkojuma izdošanai, par ko Aģentūra Jūs informēs turpmāk.

Lai arī katrs pats ir atbildīgs par savu rīcību COVID vīrusa izplatības ierobežošanai noteikto pasākumu ievērošanā, Aģentūra aicina sadarbības partnerus arī turpmāk bezdarbnieku un darba meklētāju apmācību organizēšanā stingri ievērot Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumu Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” nosacījumus un nodrošināt klientiem drošus, nosacījumiem atbilstošus apstākļus mācību pasākumos.

Mācību centrs aicina sazināties iepriekš par kuponu reģistrēšanu.

Text Widget

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Maecenas sed diam eget.

Recent News

Noslēgusies pieteikšanās mācībām
27/10/2020
Stingrākas prasības Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai
19/10/2020
Pieteikšanās pieaugušo izglītības projekta 5. mācību kārtā sāksies 22. septembrī
14/09/2020

Related Posts