fbpx

Pēdējā pieteikumu diena

Šodien 28.Jūnijā ir pēdējā diena, kad var pagūt pieteikties mācībām pieaugušajiem šajā kārtā.  Mācību sākums visām programmām paredzēts Jūlija – augusta mēnesī.

Visā Latvijā vēl tikai šodien turpinās ceturtā pieteikšanās kārta pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kurā var pieteikties apgūt kādu no sev interesējošām mācību programmām maksājot 10 % līdzfinasējumu. 

Šajā kārtā esam saņēmuši ļoti daudz pieteikumu un esam pagodināti, ka ceļā uz jaunām zināšanām un prasmēm daudzi ir  izvēlējušies mūs !  
Tāpat, kā iepriekš vispieprasītākās mācības  ir Digitālais mārketings, kur koplektēsim 5 grupas.  100 akadēmisko stundu apjomā kursantiem tiks dots plašs ieskats praktiskajā digitālajā mārketingā. 

Otra populārākā mācību programma ir Komandas darba vadīšanas ABC. Šis kurss būs piemērots mazajiem uzņēmējiem, pašnodarbinātām personām  un visiem interesentiem ,kas vēlas uzlabot  un attīstīt prasmes  veidot saziņu un pārzināt  komandas darba organizēšanas principi.

Trešajā vietā ierindojas  Projektu vadība ar Agile, Scrum metodi  un Personas datu aizardzība un drošība.

Izvēloties Projektu vadības kursus iepazīsti projektu vadības  Agile jeb iteratīvās pieejas būtību informācijas un komunikāciju tehnoloģiju projektu vadībā un sniegt praktiskus piemērus šīs pieejas izmantošanā un ieviešanā organizācijā. Apgūti SCRUM metodoloģiju un lomu sadalījumā projektu vadīšanā. Savkārt apmeklējot Personas datu aizsardzības un došibas lekciju kursu iegūsti zināšanas, kā nepieļaut Fizisko personu datu aizsardzības likuma pārkāpumus, kuri var novest pie administratīvā pārkāpuma. 

Svarīgi zināt.

Mācību organizācija:

  • plānots, ka mācību grupu komplektēšana un mācības ceturtajā kārtā sāksies 2019. gada jūlijā un augustā;
  • pēc tam, kad būs nokomplektēta grupa, jādodas uz izglītības iestādi, jāslēdz mācību līgums un jāveic 10% līdzmaksājums:  
    • to var veikt arī strādājošā darba devējs vai kāda cita fiziska vai juridiska persona;
    • maksājumu nevar veikt vairākās daļās, kā arī atgūt, ja mācības netiek pabeigtas;
    • personas ar trūcīgā vai maznodrošinātā statusu ir atbrīvotas no līdzmaksājuma un var mācīties bez maksas.
  • mācības notiek dažādos laikos – gan darba dienu vakaros, gan brīvdienās, atsevišķās programmās mācības var notikt arī pa dienu, kā arī tās var notikt dažādā intensitātē,
  • mācību ilgums var būt no dažām nedēļām līdz vairākiem mēnešiem  atkarībā no izvēlētās izglītības programmas.

Projektu “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” īsteno VIAA, lai pilnveidotu nodarbināto personu profesionālo kompetenci un laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, kā arī veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu. Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts, sešu gadu laikā līdz 2022. gada 31. decembrim ieguldot vairāk nekā 25 miljonus eiro.

“Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” Nr. 8.4.1.0/16/I/001.

Mācību jomas koordinators

Jautājumi par projektu:
Tel.: +371 28787189
E-pasts: info@itagentura.lv

Darba laiks: P. – Piekt. 9:00 – 17:00

Programmu īstenošanas vietas adrese:

Struktoru iela 14, Rīga LV-1039
Elijas iela 17, Rīga LV- 1050

esf kursi

mācību  rEĢISTRĀCIJA

Informāciju par apmācības grupu komplektēšanu

+371 28787189 ; vai info@itagentura.lv

Related Posts