fbpx
lv

Noslēgusies pieteikšanās mācībām

Šī gada 22.oktobrī noslēgusies pieteikšanās Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 5. kārtas ietvaros.

Kopumā VIAA saņēmis aptuveni 29 000 pieteikumus no nepilniem 20 000 interesentu, bet jāņem vērā, ka viena persona varēja pieteikties arī vairākās programmās.

Piektajā pieteikšanās kārtā populārākā bijusi  Profesionālās pilnveides izglītības programma- “Datu analīze un pārskatu sagatavošana-Microsoft Power BI” un “E-komercija”. Kopumā ir saņemti 300 pieteikumu.

Nemainīgi liela interese ir bijusi arī par programmu “Digitālais mārketings”, kuru šajā kārtā piedāvājam appgūt 160 ak.st. apjomā.

Līdz 15. novembrim VIAA pārbaudīs pieteikumu atbilstību uzņemšanas noteikumiem, vēlāk par to informējot izglītības iestādes, kas savkārt sazināsies ar visiem pretendentiem.

Atgādinām, ka mācībām var pieteikties strādājoši un pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, tostarp jaunie vecāki bērna kopšanas atvaļinājumā, saglabājot darba attiecības, un strādājoši pensionāri. Katrs strādājošais projekta laikā var mācīties divas reizes neatkarīgi no pieteikšanās kārtu skaita, taču vienlaicīgi iespējams mācīties tika vienā izglītības programmā. Mācību grupu komplektēšana un mācības tiem, kas pieteiksies piektajā mācību kārtā, sāksies 2020. gada novembrī. Plašāka informācija par uzņemšanas nosacījumiem, mācību un atbalsta iespējām, kā arī visu mācību saraksts ir publicēts projekta tīmekļa vietnē www.macibaspieaugusajiem.lv.

Mācības visās programmās tik uzsāktas novebra beigās, decembrī.

Ņemot vērā esošos ierobežojumus mācības visās mācību programmās tik uzsākta tālmācībā.

Text Widget

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Maecenas sed diam eget.

Recent News

Par apmācību kuponu apriti
29/10/2020
Stingrākas prasības Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai
19/10/2020
Pieteikšanās pieaugušo izglītības projekta 5. mācību kārtā sāksies 22. septembrī
14/09/2020

Related Posts